Czy laserowe usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego jest trudne?

Wyszkoliłem ponad 70 osób z laserowego usuwania – były to osoby z branży tatuażu, makijażu permanentnego, kosmetologii – ale dużo osób było też bez jakiegokolwiek doświadczenia w branży beauty.

Wiedza jest nam niezbędna do tego, by odpowiednio dobierać parametry, przeprowadzić odpowiednią kwalifikację klienta i pracować zgodnie ze sztuką – jednak nikt nie oczekuje, że od razu po szkoleniu będziesz wiedzieć wszytko od A-Z, dlatego też dostajesz skrypt szkoleniowy, z którego powinnaś czerpać wiedzę i odświeżać ją sobie. Dodatkowo – masz moje dożywotnie wsparcie jeśli chodzi o opiekę poszkoleniową, praktycznie 24/7 365 dni w roku – każde pytanie, wątpliwość czy zagadkę – chętnie pomogę Ci rozwiązać.

Jeśli chodzi o sam przebieg – jest to nic innego jak pewien schemat pracy, który jest bardzo prosty i do wyuczenia już na szkoleniu.

Po moim szkoleniu, kursanci są od razu gotowi do tego, by skutecznie i bezpiecznie usuwać pigmentację – mogę się pochwalić, że dotychczas żaden z moich kursantów nie przerwał ciągłości skóry, nie pojawiła się nigdy krew i osocze.

Reasumując – odpowiedni dobór parametrów jest kluczowy i to on jest najbardziej skomplikowany – ale bardziej to wygląda za zasadzie: jeśli dużo pigmentu to A, jeśli cienka skóra to C itd – więc nie ma się czego bać 🙂